دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/27 سازمان های مردم نهاد سرمایه های استان اصفهان هستند
سازمان های مردم نهاد سرمایه های استان اصفهان هستند
استاندار اصفهان تاکید کرد: سازمان های مردم نهاد، همراهی و همدلی خوبی با کارگزاران خود در دولت تدبیر و امید دارند و امروز نتایج موثر و مفید آن را در جامعه شاهد هستیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه ای با حضور دکتر جمال عرف، معاون سیاسی وزیر کشور، اقشار، معتمدین و گروه های اجتماعی برگزار شد، استان اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد به عنوان یکی از سرمایه های گرانقدر اجتماعی برای استان اصفهان محسوب می شوند.

وی ادامه داد: در دهه هفتاد اولین مجمع خیریه سلامت تشکیل شد که نمونه موفقی از سازمان های مردم نهاد به شمار می رود.

استاندار اصفهان تاکید کرد: سازمان های مردم نهاد، همراهی و همدلی خوبی با کارگزاران خود در دولت تدبیر و امید دارند و امروز نتایج موثر و مفید آن را در جامعه شاهد هستیم.

وی افزود: یک خیریه مردمی هم با عنوان مصرف بهینه آب ایجاد شده تا در این خصوص بین اقشار مختلف مردم فرهنگ سازی شود.

رضایی یادآور شد: به عنوان مدیریت عالی استان به صورت جدی پیگیر مسائل آب هستم و خواهم بود البته بر اساس مصوبه وزارت کشور مقرر شد هیچ برداشت مازادی از سد زاینده رود صورت نگیرد و قوانین 9 ماده ای آب به صورت کامل اجرا شود.

وی اضافه کرد: در چارچوب ضوابط و کار کارشناسی دقیق باید نسبت به برداشت آب از زاینده رود اقدام کرد.

استاندار اصفهان تصریح کرد: این استان بیش از 23 هزار شهید تقدیم انقلاب نموده و ایثارگران استان نیز همچنان در جنگ اقتصادی حضور داشته و در تولید غلات فعالیت چشمگیر دارند.

وی ادامه داد: بیشترین کمک های مالی به سیل زدگان خوزستان از سوی سازمان های مردم نهاد استان اصفهان صورت گرفت و با وجود تخریب های صورت گرفته ناشی از سیل در پل دختر استان لرستان با همیاری مردم و مسئولان استان اصفهان دوباره ساخته شد

رضایی عنوان کرد: استان اصفهان به دلیل ویژگی های منحصر به فردش همواره هدف دشمنان و رسانه های خارجی بوده است به همین دلیل نباید گفته شود که اصفهان سرمایه گریز است.

وی افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات با افزایش اعتماد عمومی و رضایت مندی امکان پذیر است که جوانان می توانند با وجود ویژگی های منحصر به فرد خود در این عرصه به خوبی وارد عمل شوند.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم برخی از فرصت طلبان، مشکلات معشیتی مردم را مایه ناامیدی قرار دهند به همین جهت باید در راستای نشاط اجتماعی اقشار مختلف جامعه تلاش نمائیم.

تعداد بازدید: 41
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal