دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/09 51  پروژه با اعتباری بالغ بر 71میلیارد تومان در شهرستان شاهین شهر و میمه افتتاح و به بهره برداری رسید
51 پروژه با اعتباری بالغ بر 71میلیارد تومان در شهرستان شاهین شهر و میمه افتتاح و به بهره برداری رسید
51 پروژه با اعتباری بالغ بر 71 میلیارد تومان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در شهرستان شاهین شهر و میمه افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مهندس حجت الله غلامی در شورای اداری ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت افتتاح پروژه های این شهرستان، اظهار داشت: امسال شرایط اقتصادی بسیار سختی نسبت به سال 97 بر کشور حاکم است اما با وجود تحریم های ناجوانمردانه استکبار جهانی توانستیم با همدلی و همیاری به جنگ مشکلات برویم و ایستادگی کنیم

وی ادامه داد: در سال جاری 1734 پروژه باهزینه ای بالغ بر 2900 میلیارد تومان در هفته دولت استان اصفهان کلنگ زنی و افتتاح شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان عنوان کرد: 620پروژه با اعتبار 1270میلیارد تومان با مشارکت بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

غلامی یادآور شد: بیشتر حجم پروژه های استان اصفهان در تیران و کرون و کاشان افتتاح شد و به مابقی شهرستان ها بین 50 تا 100پروژه افتتاح شد که در این بین 51پروژه در شاهین شهر با اعتباری بالغ بر 71میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی به روند طولانی بروکراسی اداری در استان اصفهان اشاره کرد و گفت: همه دستگاه های اجرایی استان باید ظرف مدت 15روز پاسخ استعلام های مربوطه را بدهند البته ادارات میراث فرهنگی و محیط زیست فرصت یک ماهه دارند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تصریح کرد: شبکه راه ها وجاده ای استان اصفهان گسترده ترین و پرحجم ترین شبکه راهی کشور است اما متاسفانه رتبه پنجم را در تصادفات جاده ای دارا هستیم که باید در این خصوص فرهنگ سازی شود.

وی اضافه کرددولت برای تشویق سرمایه گذاران به منظور اتمام پروژه های نیمه تمام 30درصد مشارکت می کند.

غلامی تاکید کرد: گردشگری به عنوان صنعت سبز در شرق اصفهان در حال گسترش است که لازم است در شاهین شهر و میمه نیز به این صنعت بیشتر توجه شود.

وی افزود: 150میلیارد تومان به احداث قطار شهری اصفهان به شاهین شهر و 150میلیارد تومان نیز برای پروژه قطار شهری اصفهان به نجف آباد در نظر گرفته شده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان اظهار کرد: مرز تقسیمات در استان غیر قابل تغییر است مگر اینکه مصوبه ای از سوی دولت در این خصوص ابلاغ شود.

وی خاطر نشان کرد: اقدامات خوبی در خصوص سامانه دوم آبرسانی صورت گرفته و این پروژه پدافندی بزودی کلید می خورد و به 14شهرستان آبرسانی خواهد کرد.

تعداد بازدید: 35
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal