دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/06/31 استاندار اصفهان تاکید نمود: تهدیدهای همه جانبه دشمنان را به فرصتی برای استقلال بیشتر تبدیل خواهیم نمود
استاندار اصفهان تاکید نمود: تهدیدهای همه جانبه دشمنان را به فرصتی برای استقلال بیشتر تبدیل خواهیم نمود
دکتر محسن مهرعلیزاده تاکید کرد: به دشمنان هشدار می دهم آماده ایم پنجه در پنجه با معاندین روبرو شویم و تهدیدهای همه جانبه از جمله تحریمهای اقتصادی را به فرصتی برای استقلال همه جانبه در همه عرصه ها تبدیل خواهیم نمود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در مراسم رژه یگان های نمونه نیروهای مسلح اصفهان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار گردید، اظهارداشت: با شروع جنگ تحمیلی، مردم ایران به خوبی عظمت خود را در صحنه های نبرد حق علیه باطل نشان دادند و علو و بزرگی امروز مردم ایران نشان از مقاومت دیروز و دوران دفاع مقدس است.
استانداراصفهان با بیان اینکه مردم ایران با 8 سال دفاع جانانه، نام ایران اسلامی را بر فراز تاریخ بزرگی و روشنی بخشیدند؛ افزود: این روز را به همه ملت ایران و نیروهای مسلح فداکار و دلاور و همه ی خانواده های معظم شاهد تبریک عرض می کنم و تقان این روزها را با ایام محرم که ما را مقاوم نمود و به ما درس مقاومت داد گرامی می دارم.
مهر علیزاده با بیان اینکه امروز نیز همانند 40 سال گذشته ایران عزیز و اسلام بزرگ مورد آماج هجمه های بیرحمانه دشمن در عرصه های مختلف است، تصریح کرد: 8 سال جنگ مستقیم و پس از آن تهدیدهای مختلف از سوی دشمنان صورت گرفته است ولی دشمنان همواره سیلی خورده اند.
وی با اشاره به اینکه این بار دشمنان جنگ اقتصادی ولی با ریشه ی سیاسی را در پیش گرفته اند، تصریح کرد: دشمنان ظاهرا از این 40 سال درس عبرت نگرفته اند و گویی فراموش کرده اند که صدها شهید در یک روز در اصفهان تشییع گردید و در عصر همان روز هزاران رزمنده به جهبه اعزام شدند و نمی فهمند که ملت ایران همواره ایستاده و با فشارهای اقتصادی از میدان بدر نمی رود.
محسن مهرعلیزاده خاطر نشان کرد: ملت ایران عاشورایی است و الگوی این ملت امام حسین(ع) است که همه چیز خود را در نیمی از روز با اخلاص به خداوند هدیه کرد و مرگ سرخ را بر پذیرش ننگ بیعت با یزید ترجیح داد.
وی با بیان اینکه ملت ایران 40 سال را با همه ی فشارها و سختی ها گذرانده ولی همواره قویتر از گذشته در عرصه منطقه و بین الملل نقش آفرینی می کند، افزود: امریکا به خیال خام خود در حال توطئه است و به دشمنان هشدار می دهم آماده ایم پنجه در پنجه با معاندین روبرو شویم و تهدیدهای همه جانبه از جمله تحریمهای اقتصادی را به فرصتی برای استقلال همه جانبه در همه عرصه ها تبدیل خواهیم نمود و راه را برای استقلال اقتصادی، سیاسی و فکری هموارتر خواهیم کرد.
مهر علیزاده اظهارداشت: بسیج عمومی ایران حول محور رهنمودهای امام راحل و منویات مقام معظم رهبری شکل خواهد گرفت و نظام مقدس جمهوری اسلامی مقتدرانه پیش خواهد رفت.
استانداراصفهان در پایان از اعلام خبرهای خوب در خصوص آب اصفهان خبر داد و اظهارداشت: فردا از طریق رسانه ملی این خبر تشریح و به استحضار مردم خواهد رسید.
تعداد بازدید: 80
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal