دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/06/24 با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، سرپرست فرمانداری ویژه کاشان معرفی شد
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، سرپرست فرمانداری ویژه کاشان معرفی شد
در آیینی با حضور دکتر حمیدرضا طباطبائی و دیگر مسئولان استانی و محلی، علی اکبر مرتضایی قهرودی بعنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ دکتر حمیدرضا طباطبائی نائینی در آیین معارفه سرپرست فرمانداری کاشان اظهارداشت: سیاست دولت تدبیر و امید با توجه به شرایط در دوره جدید، کنترل اوضاع اقتصادی و جلب اعتماد بیشتر و موثر مردم است.
طباطبایی با بیان اینکه شرایط کنونی کشور ایجاب می کند که بین مسئولان، کارگزاران و جناح های مختلف سیاسی وحدت، همدلی و وفاق بیشتری برقرار باشد، افزود: باید با تولید کنندگان، صنعتگران و سرمایه گذاران تعامل سازنده داشته باشیم تا با حمایت از آنها اقتصاد پویا باقی بماند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه در چهار دهه گذشته از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی موفقیت های زیادی در کشور به دست آمده است، خاطر نشان کرد: اینک نیز در دوران سختی بسر می بریم اما بحرانی در کشور نداریم.
حمید رضا طباطبایی با تاکید بر اینکه اکنون زمان مشکل تراشی و آیین نامه بازی نیست، اظهارداشت: باید اصناف و اقشار مردم از سوی مسئولان و کارگزاران کمک و پشتیبانی شوند تا با کمک یکدیگر به تدریج مشکلات کشور را برطرف نماییم.
گفتنی است در این مراسم علی اکبر مرتضایی قهرودی به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان معرفی شد و از زحمات حمیدرضا مومنیان تقدیر بعمل آمد.
تعداد بازدید: 113
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal