۱۳۹۸ شنبه ۴ خرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
صفحه اصلی
1397/07/19 تشریح نحوه ثبت نام از اتباع خارجی مقیم استان اصفهان متقاضی تشرف به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی
تشریح نحوه ثبت نام از اتباع خارجی مقیم استان اصفهان متقاضی تشرف به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی مدیرکل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری اصفهان اعلام کرد: ثبت نام اتباع خارجی مقیم استان اصفهان در 31 دفتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی استان آغاز شد.

به نام خدا

 

تشریح نحوه ثبت نام از اتباع خارجی مقیم استان اصفهان متقاضی تشرف به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی

 

مدیرکل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری اصفهان اعلام کرد: ثبت نام اتباع خارجی مقیم استان اصفهان در 31 دفتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی استان آغاز شد.

آقای سلیمانی افزود: 2دفتر در شهرستان آران وبیدگل، 15دفتر در شهرستان اصفهان، 2دفتر در شهرستان برخوار، 2دفتر در شهرستان خمینی شهر، 1دفتر در شهرستان شاهین شهر ومیمه، 3دفتر در شهرستان فلاورجان، 3دفتر در شهرستان کاشان، 1دفتر در شهرستان مبارکه و 2دفتر در شهرستان نجف آباد کار ثبت نام از متقاضیان را بر عهده خواهند داشت.

رئیس کارگروه اربعین اتباع خارجی استان اعلام کرد: کلیه اتباع خارجی متقاضی تشرف به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی می بایست برای ثبت نام تا تاریخ 97/07/29 به یکی از دفاتر مذکور مراجعه نمایند و ضرورت دارد با توجه به فرآیند زمان بر صدور دفترچه اقامت و اخذ ویزا، متقاضیان هرچه سریعتر به دفاتر مذکور مراجعه نمایند.

ایشان گفت: برای کلیه اتباع دارای کارت آمایش، هویت، برگه تردد معتبر و گذرنامه های غیرالکترونیک و دفترچه پناهندگی توسط پلیس مهاجرت وگذرنامه، دفترچه اقامت صادر خواهد گردید؛ لیکن اتباع خارجی دارای گذرنامه الکترونیک (ماشین خوان) و اقامت در استان پس از اخذ روادید خروج و مراجعت و ویزای عراق، با گذرنامه خود به عتبات عزیمت می نمایند و فرآیندهای مذکور از طریق دفاتر خدمات اتباع خارجی استان صورت می گیرد.

آقای سلیمانی افزود: طبق هماهنگی های بعمل آمده با سازمان حج وزیارت هزینه های پرداختی بوسیله اتباع خارجی برای اخذ ویزا مانند اتباع ایرانی خواهد بود.

مدیرکل امور اتباع ومهاجرین خارجی همچنین اعلام کرد کسانی که در سالهای 95 یا 96 دفترچه اقامت دریافت نموده اند در صورتیکه در تعداد متقاضیان تشرف آنان تغییری صورت نگرفته باشد با همان دفترچه می توانند به کشور عراق عزیمت نمایند لیکن فاقدین دفترچه اقامت ویا کسانی که در تعداد همراهان آنان تغییراتی ایجاد شده نیاز به دفترچه اقامت جدید دارند. ضمناً برای افراد ذکور بالای 18 سال دفترچه جداگانه صادر خواهد شد.

ایشان تأکید کردند مرز خروجی اتباع خارجی بر اساس ابلاغ ستاد اربعین حسینی، مرز شلمچه است و خروج از مرز بدون گذرنامه یا دفترچه یا دفترچه اقامت و ویزای عراق امکان پذیر نمی باشد.

آقای سلیمانی در خصوص نحوه ثبت نام اتباع عراقی دارای کارت هویت، برگه تردد و دفترچه پناهندگی که فاقد گذرنامه می باشند نیز اعلام کرد که این افراد برای ثبت نام بایستی تا تاریخ 97/07/26 با در دست داشتن اصل و تصویر مدرک اقامتی و 2 قطعه عکس به اداره کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری اصفهان مراجعه نمایند.

 مشروح خبر در www.atba.ostan-es.ir

 

روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی

استانداری اصفهان

335
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal