۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ آبان
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
صفحه اصلی
1397/03/24 آغاز اجرای طرح آمایش 13
آغاز اجرای طرح آمایش 13

باسمه تعالی

آغاز اجرای طرح آمایش 13 اتباع خارجی دارای کارت اقامت موقت از تاریخ 97/4/2:

به اطلاع کلیه اتباع افغانستانی و عراقی دارای کارت اقامت موقت (آمایش 12، هویت 11 و برگه های تردد بدل از کارت) می رساند برای شرکت در آمایش 13 و اخذ نوبت تا تاریخ 97/4/31 فرصت دارند به دفتر خدمات اتباع خارجی (کفالت) که در آن دارای پرونده می باشند مراجعه نمایند .

توجه به نکات زیر برای شرکت در آمایش ضروری است :

1: برای اخذ نوبت، سرپرست خانوار بایستی با در دست داشتن مدارک اقامتی اعضای خانوار به دفتر خدمات اتباع خارجی مربوطه مراجعه نمایند.

2: براساس زمان نوبت اعلام شده در برگه نوبت دهی، سرپرست و تمامی اعضای خانوار به دفتر خدمات اتباع خارجی مربوطه مراجعه نمایند.

3: درصورتی که در خانواراز سال گذشته تا کنون تولد، ازدواج، طلاق، فوت و یا انتقال از سایر استان ها و یا درون استانی انجام شده و نسبت به اعلام آن اقدام نشده و یا سرپرست یا یکی از اعضا به هر دلیلی (مجهول المکان، خروج از کشور، زندانی و...) حضور ندارند، یا کارت تبعه مفقود گردیده ضرورت دارد ابتدا سرپرست خانوار به همراه مدارک لازم به اداره کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری مراجعه نمایند.

4: با عنایت به اینکه اعتبار کارت آمایش 12 اتباع افغانستانی و کارت هویت 11 اتباع عراقی در تاریخ 97/3/31 پایان می یابد و پس از تاریخ مذکور ارائه هر گونه خدمات در کشور منوط به شرکت در طرح آمایش 13 واخذ کارت جدید با اعتبار 98/3/31 می باشد، لذا ضرورت دارد مشمولین طرح، نسبت به دریافت کارت جدید خود در اسرع وقت اقدام نمایند.

روابط عمومی اداره کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری اصفهان   

247
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal