۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
1396/12/26 مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره افغانستان شناسی
مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره افغانستان شناسی

بسمه تعالی

مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره افغانستان شناسی و فعالین اربعین حسینی استان اصفهان برگزار شد.

مراسم تقدیر از برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره افغانستان شناسی و فعالین اربعین حسینی در روز جمعه مورخ 96/12/25 در سالن کوثر واقع در خوراسگان برگزار گردید در این مراسم که با حضور پرشور مهاجرین افغانستانی برگزار شد ابتدا آقای سلیمانی مدیرکل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری اصفهان در سخنانی هدف برگزاری جشنواره افغانستان شناسی را شناسایی استعدادهای برتر مهاجرین و تقدیر از آنان، تقویت حس خودباوری و اعتماد به نفس در جامعه مهاجر، ایجاد رقابت سالم بین مهاجرین و آشنا ساختن نسل های دوم و سوم مهاجرین با وطن مادری برشمرد؛ ایشان با اشاره به شرکت 3200 نفر از مهاجرین افغانستانی در مسابقات قرآن، حدود 120 نفر در مسابقه کتبی افغانستان شناسی، شرکت 14 تیم در لیگ فوتبال و 120 نفر در مسابقات تکواندو این تعداد را بخشی از استعدادهای موجود در جامعه مهاجرین استان برشمرد.

در ادامه با توجه به تلاش جمعی از مهاجرین افغانستانی اعم از شیعه و اهل تسنن در ستاد مردمی اربعین حسینی مهاجرین افغانستانی که با تشکیل 5 کمیته فرهنگی، جلب مشارکتهای مردمی، پشتیبانی، اجرایی و اطلاع رسانی و رسانه تمهیدات لازم را برای سفر زیارتی هموطنان خود فراهم نمودند از 57 نفر از آنان تجلیل شد.

ضمناً برگزیدگان مسابقات افغانستان شناسی در بخشهای مختلف به این شرح معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند:

برگزیدگان مسابقات قرآن :

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

نوع فعالیت

ردیف

نام و نام خانوادگی

نوع فعالیت

1

فاطمه سیفی

مقام اول قرائت تحقیق

25

سید محمدرضا حسینی

مقام سوم قرائت ترتیل

2

سیماسیفی

مقام دوم قرائت تحقیق

26

معصومه فیاضی

مقام اول حفظ جزء اول

3

معصومه موسوی

مقام سوم قرائت تحقیق

27

بخت آور طیب

مقام دوم حفظ جزء اول

4

سیدرضا امینی

مقام اول قرائت تحقیق ( بزرگسال)

28

شریفه احمدی

مقام سوم حفظ جزء اول

5

محمد امین رحمانی

مقام مشترک اول قرائت تحقیق( نوجوان)

29

مهدی فیاضی

مقام اول حفظ جزء اول

6

سجاد جوادی

مقام مشترک اول قرائت تحقیق( نوجوان)

30

سید محمد حسین حسینی

مقام دوم حفظ جزء اول

7

محمدرضا جعفری

مقام مشترک دوم قرائت تحقیق ( نوجوان)

31

محمد آصف نجفی

مقام سوم حفظ جزء اول

8

محمد خاوری

مقام مشترک دوم قرائت تحقیق ( بزرگسال)

32

زهرا شریفی

مقام اول حفظ جزء سوم

9

محمد مهدی جعفری

مقام مشترک سوم قرائت تحقیق ( نوجوان)

33

الهه حسنی

مقام دوم حفظ جزء سوم

10

محمد هاشم هاشمی

مقام مشترک سوم قرائت تحقیق ( بزرگسال)

34

سکینه حسینی

مقام سوم حفظ جزء سوم

11

راضیه جلائی

مقام اول قرائت ترتیل

35

سید محمد جواد حسینی

مقام اول حفظ جزء سوم

12

خدیجه رضائی

مقام دوم قرائت ترتیل

36

فاطمه موسوی

مقام اول حفظ جزء پنجم

13

طاهره سجادی

مقام سوم قرائت ترتیل

37

زینب غلامی

مقام دوم حفظ جزء پنجم

14

محمد حسینی

مقام دوم قرائت ترتیل

38

پروانه احمدی

مقام سوم حفظ جزء پنجم

15

سید سجاد موسوی

مقام اول حفظ جزء پنجم

39

علیرضامحبی

مقام دوم حفظ کل قرآن کریم

16

سید حسین موسوی

مقام دوم حفظ جزء پنجم

40

زینب قنبرزاده

مقام اول مسابقه خلاصه جلد5 تفسیر نمونه

17

ابوالفضل شریفی

مقام سوم حفظ جزء پنجم

41

فاطمه رضائی

مقام مشترک دوم مسابقه خلاصه جلد5 تفسیر نمونه

18

سلیمه غلامی

مقام اول حفظ جزء دهم

42

فاطمه حسینی

مقام مشترک دوم مسابقه خلاصه جلد5 تفسیر نمونه

19

آمنه علی پور

مقام دوم حفظ جزء دهم

43

راضیه حسن زاده

مقام سوم مسابقه خلاصه جلد5 تفسیر نمونه

20

معصومه موسوی

مقام سوم حفظ جزء دهم

44

سیدمحمدحسن حسینی

مقام اول مسابقه خلاصه جلد5 تفسیر نمونه

21

سیدعلی موسوی

مقام اول حفظ جزء دهم

45

حسین علی رحمانی

مقام دوم مسابقه خلاصه جلد5 تفسیر نمونه

22

نصرت اله نوری

مقام دوم حفظ جزء دهم

46

محمدرضا امینی

مقام مشترک سوم مسابقه خلاصه جلد5 تفسیر نمونه

23

فریماه کریمی

مقام اول حفظ کل قرآن کریم

47

صادق حسینی

مقام مشترک سوم مسابقه خلاصه جلد5 تفسیر نمونه

24

نجم الدین عادلی

مقام اول حفظ کل قرآن کریم

 

 

 

 

برگزیدگان دانش آموز :

ردیف

نام و نام خانوادگی

نوع فعالیت

ردیف

نام و نام خانوادگی

نوع فعالیت

1

زینب سجادی

نخبه دانش آموزی کلاس هشتم - 94-95

7

مریم رضائی

نخبه دانش آموزی – یازدهم انسانی - 94-95

2

متین محمدی

نخبه دانش آموزی کلاس هشتم - 94-95

8

فاطمه صفری

نخبه دانش آموزی – یازدهم انسانی - 94-95

3

زهرا صفری

نخبه دانش آموزی کلاس نهم- 94-95

9

فاطمه محمدی

نخبه دانش آموزی – یازدهم تجربی- 94-95

4

محمد جواد میرزائی

نخبه دانش آموزی کلاس نهم - 94-95

10

فاطمه کریمی

نخبه دانش آموزی – پیش دانشگاهی انسانی- 94-95

5

زهرا محمدی

نخبه دانش آموزی - دهم تجربی - 94-95

11

زهرا مرادی

نخبه دانش آموزی پیش دانشگاهی تجربی- 94-95

6

اسداله خلیلی

نخبه دانش آموزی - دهم تجربی - 94-95

12

معصومه فصاحت

نخبه دانش آموزی پیش دانشگاهی ریاضی- 94-95

برگزیدگان دانشجو:

معصومه اخلاقی مقطع دکتری (تاریخ تشیع )

 مرضیه حکیمی مقطع دکتری ( مهندسی مکانیک ، تبدیل انرژی )

 نیلوفر نعیمی مقطع کارشناسی ارشد ( روابط بین الملل )

کارگردان فیلم برتر:

        غلامرضا جعفری کارگردان فیلم سفید کم رنگ

برگزیدگان لیگ فوتبال (تیم های اول- دوم و سوم):

تیم اول: مهاجر اسپرت

تیم دوم: پیروزی پروان

تیم سوم: وحدت هرات

برگزیدگان مسابقات تکواندو:

رده خردسالان : امید خاوری – علی حیدری – سجاد علیزاده

رزمی

 

رده نونهالان : سجاد احمدی – عباسعلی محسنی – ابوالفضل حسینی

رده نوجوانان : حمید خاوری – محسن محمدی – خداداد رحمانی

رده جوانان : فرشاد اسماعیلی – محمد مهدی ایوبی – حسین جمعه ای

 

برگزیدگان مسابقه کتبی افغانستان شناسی :

عاطفه نبوی- شریفه حسینی – حمیده کاظمی – سیدعباس سجادی محسن جلالی- سیدابراهیم حسینی

همزمان با برگزاری این مراسم، نمایشگاهی از دستاوردهای مهاجرین افغانستانی ساکن در استان اصفهان در 23 غرفه مورد بازدید شرکت کنندگان در مراسم قرار گرفت.

 

روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی

استانداری اصفهان

تعداد بازدید: 51
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal