۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
صفحه اصلی
1398/02/07 برگزاری اولین جلسه کارگروه فرهنگی اتباع خارجی استان اصفهان در سال 98 :
برگزاری اولین جلسه کارگروه فرهنگی اتباع خارجی استان اصفهان در سال 98 : اولین جلسه کارگروه فرهنگی اتباع خارجی استان اصفهان در سال 98، در روز چهار شنبه 4 اردیبهشت ماه در محل سالن جلسات اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان تشکیل گردید.

باسمه تعالی

 

برگزاری اولین جلسه کارگروه فرهنگی اتباع خارجی استان اصفهان در سال 98 :

 

اولین جلسه کارگروه فرهنگی اتباع خارجی استان اصفهان در سال 98، در روز چهار شنبه 4 اردیبهشت ماه در محل سالن جلسات اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه آقای سلیمانی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان ضمن تشکر از زحمات اعضاء کارگروه و اقدامات آنان در سال گذشته و تبریک اعیاد شعبانیه، و همچنین در پیش رو بودن ماه مبارک رمضان، ابراز امیدواری کرد با همکاری تمامی دستگاههای عضو کارگروه و با استفاده از تجارب سال های گذشته در جهت تحقق اهداف کارگروه و ارتقاء آن تلاش شود.

در ادامه جلسه مروری بر مصوبات جلسه گذشته انجام شد و سپس هر یک از اعضاء کارگروه، گزارشی از روند اقدامات فرهنگی در حوزه های : وعظ و سخنرانی، محافل قرآنی، اعمال ویژه شب قدر، نمازهای جماعت و عید فطر؛ مسابقات ورزشی و...که در سال گذشته و در ماه مبارک رمضان برگزار شده بود، ارائه و برنامه های خود را برای امسال ارائه نمودند؛ و به بیان نقطه نظرات خود جهت رفع موانع و تسهیل امور برای برنامه ریزی کارها در سال جاری اشاره نمودند.

در ادامه نماینده اداره کل آموزش و پرورش نیز گزارشی از آمار ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی در نواحی مختلف آموزش و پرورش استان در سال تحصیلی 96-97 و مقایسه آن با سال های تحصیلی قبل ارائه و پیشنهادات خود را جهت رفع موانع پیش رو در روند ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی و تحصیل آن ها مطرح نمود، که مورد بحث و بررسی اعضاءکارگروه قرار گرفت.

در پایان آقای سلیمانی ضمن جمع بندی؛ مصوباتی از جمله: پیگیری برای اصلاح شیوه نامه ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی و ابلاغ زود هنگام آن و همچنین تسریع در فرآیند ثبت نام دانش آموزان ، تسهیل در برنامه های فرهنگی، ورزشی و مذهبی اتباع خارجی را، دستور کار و پیگیری کارگروه فرهنگی در سال جاری عنوان نمود.

 

روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی

استانداری اصفهان

تعداد بازدید: 95
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal