۱۳۹۷ سه شنبه ۴ ارديبهشت
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
1395/11/12 آغاز سرشماری خانوارهای دانش آموزان فاقد مدرک
آغاز سرشماری خانوارهای دانش آموزان فاقد مدرک

« بسمه تعالی »

آغاز سرشماری خانوارهای دانش آموزان فاقد مدرک ثبت نام شده در مدارس کشور، مزدوجین افغانستانی با زنان ایرانی و اتباع افغانستانی فاقد مدرک معتبر مزدوج با اتباع دارای مدارک اقامتی معتبر

 

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: براساس ابلاغ وزارت کشور طرح سرشماری 3 گروه از اتباع افغانستانی فاقد مدرک اقامتی که از روز دوشنبه مورخ 95/11/11 آغاز شده، تا 95/11/30 در دفاتر کفالت، اقامت و اشتغال اتباع خارجی استان انجام می­ شود.

آقای سلیمانی گروه های مشمول طرح سرشماری را بدین شرح اعلام کرد:

گروه اول: خانوار دانش آموزان فاقد مدرک اقامتی شاغل به تحصیل در مدارس که سرپرست آنها پس از تماس دفاتر کفالت، اقامت و اشتغال اتباع خارجی (که قبلاً برگه حمایت تحصیلی فرزندان خود را دریافت نموده­ اند) بایستی برای دریافت برگه نوبت­ دهی به آن دفتر مراجعه نمایند.

گروه دوم: اتباع افغانستانی فاقد مدرک اقامتی مزدوج با زنان ایرانی و فرزندان حاصل از این ازدواج که می­ بایست به یکی از دفاتر کفالت، اقامت و اشتغال اتباع خارجی مراجعه نمایند.

گروه سوم: اتباع افغانستانی فاقد مدرک معتبر اقامتی که با یکی از اتباع افغانستانی دارای مدارک اقامتی معتبر ازدواج کرده­ اند. این گروه نیز می­بایست به دفتر کفالتی که زوج یا زوجه دارای پرونده است مراجعه نمایند.

آقای سلیمانی افزود: پس از دریافت برگه نوبت دهی، کلیه اعضای خانوار مشمول طرح در تاریخ و ساعت تعیین شده به دفتر کفالت تعیین شده مراجعه که ضمن ارائه مدارک (سند ازدواج، اسناد تولد فرزندان، مدارک تأیید هویت و...)، از افراد خانوار عکسبرداری صورت گرفته و از افراد بالای 10 سال نیز انگشت نگاری خواهد شد.

به گفته مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان: در این مرحله تنها سرشماری اتباع افغانستانی فاقد مدرک در گروههای 3 گانه فوق صورت گرفته و نحوه ساماندهی افراد مذکور در سال آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

براساس اعلام آقای سلیمانی: 24 دفتر کفالت، اقامت و اشتغال اتباع خارجی این طرح را در استان اصفهان اجرا می­ نمایند.

 

خبر در www.atba.ostan-es.ir

تعداد بازدید: 279
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal